Sportowy biustonosz do biegania

Kupuj

Przygotowałaś już strój do biegania sorted; fajną sportową koszulkę, wygodne sportowe legginsy i dobre buty do biegania. Jesteś już prawie gotowa! W tym stroju sportowym brakuje tylko jednego istotnego elementu: odpowiedniego biustonosza sportowego..

Dlaczego podczas biegania powinnaś nosić sportowy biustonosz?

Biustonosz sportowy został zaprojektowany, aby zapewnić piersiom dodatkowe wsparcie potrzebne podczas aktywności fizycznej. Podczas biegania wykonujesz więcej ruchów, które mają wpływ na Twoje piersi. Z każdym krokiem Twoje piersi będą poruszać się w górę i w dół, przy czym ruchy w dół będą miały szczególny wpływ na Twoje piersi. Jeśli podczas biegania nosisz niewłaściwy biustonosz sportowy (lub jeszcze gorzej: wcale nie nosisz biustonosza sportowego), Twoje piersi mogą z czasem utracić swój kształt i zacząć wiotczeć. W przyszłości może to mieć także wpływ na szyję i górną część pleców, co z kolei może doprowadzić do urazów sportowych. Poza tym wygodniej jest biegać, nosząc biustonosz sportowy, ponieważ utrzymuje on Twoje piersi razem.

Jaki biustonosz sportowy powinnaś nosić podczas biegania?

Bieganie to intensywny sport, więc zawsze zalecamy wybranie biustonosza sportowego, który zapewni maksymalne wsparcie. Ta rada dotyczy zarówno kobiet z większym, jak i mniejszym biustem. Zbyt duże wsparcie nie zaszkodzi, ale zbyt słabe wsparcie może. Nasze biustonosze sportowe to poziom 3, przeznaczony do sportów o dużej intensywności. Biustonosze sportowe poziom 3 zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić Twoim piersiom jak największe wsparcie.
Biustonosze sportowe poziom 3

Biustonosze sportowe

Kupuj teraz

4 wskazówki dotyczące odpowiedniego dopasowania biustonosza sportowego:

 1. Biustonosz sportowy powinien być ciaśniejszy niż zwykły biustonosz
  Czy Twój biustonosz sportowy jest naprawdę ciasny? Jest to dopuszczalne pod warunkiem, że nadal możesz oddychać, a piersi nie bolą. Biustonosz sportowy powinien być ciaśniejszy niż zwykły, aby zapewnić jak najlepsze wsparcie. Często kupujemy większy biustonosz sportowy, ale taki biustonosz sportowy traci przez to swoją funkcjonalność.

 2. Zapnij biustonosz sportowy na najluźniejszą haftkę
  Czy biustonosz sportowy ma haftki? Następnie zapnij biustonosz sportowy na najluźniejszą haftkę podczas przymierzania i sprawdź, czy nadal jest ciasny. W ten sposób, gdy Twój biustonosz sportowy z czasem lekko się rozciągnie, będziesz mogła dostosować haftki biustonosza, zapewniając odpowiednie wsparcie.

 3. Zaczynamy! Biegaj i skacz podczas przymierzania biustonosza sportowego
  Aby sprawdzić, czy Twój biustonosz sportowy jest wygodny i zapewnia odpowiednie wsparcie, możesz pobiegać w sklepie lub poćwiczyć pajacyki. Jeśli Twój biustonosz sportowy pozostaje na swoim miejscu i czujesz się komfortowo, dobrze dopasowałaś biustonosz!

 4. Rozciągnij ramiona i sprawdź, czy biustonosz sportowy unosi się do góry. Tak? Potrzebujesz mniejszego rozmiaru!
  Aby sprawdzić, czy biustonosz sportowy jest wystarczająco ciasny, możesz wyprostować ramiona nad głową. Jeśli biustonosz sportowy unosi się, potrzebujesz mniejszego rozmiaru. Czy biustonosz sportowy ma rozmiar miseczki? Wtedy też dobrze jest sprawdzić dopasowanie miseczek. Czy rozmiar miseczki również jest niedobry? Przymierz więc biustonosz sportowy w mniejszym rozmiarze. Czy ma odpowiedni rozmiar miseczki? Przymierz więc biustonosz sportowy w mniejszym rozmiarze z większą miseczką.