Contact


Ze względu na okres dużego natężenia pracy realizacja Twojego zamówienia trwa dłużej niż oczekiwaliśmy. Dołożymy wszelkich starań, aby dotarło do Ciebie jak najszybciej. Gdy tylko Twoje zamówienie opuści nasz magazyn, wyślemy Ci informację zawierającą kod Track & Trace do śledzenia przesyłki. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za cierpliwość.  
 

Jeśli jesteś niezadowolona z naszego produktu lub naszych usług, chętnie poznamy Twoją opinię na ten temat!

•W razie jakichkolwiek pytań, proszę kontaktować się z biurem obsługi klienta za pośrednictwem czatu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-17.00*. Za pośrednictwem czatu zwykle najszybciej uzyskasz odpowiedź.  
•W razie jakichkolwiek pytań biuro obsługi klienta jest dostępne pod numerem telefonu +44-80 0368 0351, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-17.00*.  
•Możesz też skontaktować się z nami wypełniając formularz kontaktowy. W tej chwili jesteśmy bardzo zajęci i udzielenie odpowiedzi może potrwać od 3 do 5 dni roboczych.


*Nowe godziny pracy biura obsługi klienta w Wielkiej Brytanii od 2 maja 2022 r.: od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00-17.00.

Załączniki
Max file size 5 MB
Max file size 2 MB