Biustonosz braletka

Biustonosz braletka cieszy się coraz większą popularnością! Jest wygodny, ale i seksowny. To idealny biustonosz, jeśli chcesz podkreślić naturalny kształt swoich piersi. Nie wiesz, o czym mówimy i zastanawiasz się, co to jest biustonosz braletka? Przeczytaj dalsze informacje, a być może biustonosze braletka spodobają Ci się tak samo, jak nam!

Co to jest biustonosz braletka?

Braletka to biustonosz bez fiszbin i wkładek. Wyglądem przypomina top. Biustonosz braletka jest często wykonany z delikatnych (przezroczystych) tkanin, takich jak koronka czy mieszanka bawełny. Ma cienkie ramiączka i zapewnia mniejsze wsparcie od zwykłego biustonosza z fiszbinami.

Shop

Dlaczego warto nosić braletkę?

Biustonosz braletka jest wyjątkowo wygodny, ale jednocześnie seksowny (szczególnie modele wykonane z przezroczystej tkaniny). To idealny biustonosz do noszenia w wolnym dniu. Nie czujesz, że nosisz stanik, ale nadal zapewniasz swoim piersiom trochę więcej wsparcia niż wtedy, gdy nie masz założonego stanika. Modele wykonane z koronki zapewniają romantyczny i seksowny wygląd.

Jak nosić braletkę?

Biustonosz braletkę można nosić pod wszystkimi rodzajami ubrań, od swetrów po sukienki. Załóż go pod koszulę zapinaną na guziki lub koszulę z głębokim wycięciem w serek, aby pokazać braletkę jako część stroju. Wygląda to szczególnie ładnie w przypadku biustonosza z koronkowymi detalami.

Shop

Biustonosze braletki w dużych rozmiarach

Braletki są dostępne do rozmiaru L / XL. Jest tak dlatego, że nie zapewniają wsparcia potrzebnego przy większych rozmiarach miseczek. Nie oznacza to jednak, że nie możesz go nosić, jeśli masz większe piersi. Jeśli biustonosz Ci pasuje i czujesz się komfortowo, nosząc go od czasu do czasu: wybierz go!

Kup swoje ulubione biustonosze braletki lub odkryj nasze inne modele biustonoszy. Nie jesteś pewna, który model najbardziej Ci odpowiada? Odkryj, które modele i rozmiary biustonoszy są najbardziej odpowiednie dla Ciebie wykonując ten test! Odwiedź tę stronę, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat różnych modeli majtek.