Odkryj różne rodzaje naszych majtek

Brazyliany, majtki rio, G-stringi... Istnieje tyle różnych typów majtek. Istnieje idealna para majtek dla każdego! Ale wybranie ulubionego rodzaju majtek może być trudne, jeśli nie znasz różnic między poszczególnymi typami. Stworzyliśmy ten przewodnik po różnych stylach, abyś mogła dowiedzieć się, jaki rodzaj majtek lubisz najbardziej!

Stringi

Stringi to majtk w kształcie litery T z cienkim paskiem materiału, który znajduje się między pośladkami. Stringi świetnie nadają się do noszenia pod obcisłą odzieć, ponieważ nie zakrywają pośladków i nie musisz martwić się widocznymi szwami. Stringi mają różne kroje: high cut, G-string, high cut i regular.

Shop

Majtki Rio

Rio to w zasadzie zwykłe majtki. Są to majtki z krótkimi nogawkami, które zakrywają pośladki i biodra. Mają różne style, takie jak high-waist (powyżej bioder) i low (poniżej bioder).

Shop

Brazyliany

Przód brazylianów przypomina majtki rio, ale tył jest bardziej skąpy niż w regularnych majtkach i pokazuje więcej pośladków. Brazyliany to seksowniejsza wersja rio. Ze względu na wysokie wycięcia majtki te sprawiają, że nogi wydają się dłuższe! Brazyliany są dostępne także jako szorty.

Shop

Szorty

Szorty to dopasowane majtki z krótkimi nogawkami. Ze względu na swój krój są bardzo wygodne i często noszone do snu. Styl ten jest dostępny z niskim dopasowaniem i dopasowaniem typu cheeky (które pokazuje kawałek pośladków).

Shop