Znajdź swój Idealny rozmiar biustonosza

Czy wiesz że 80% kobiet nosi źle dopasowany stanik? Dowiedz się jaki jest twój prawidłowy rozmiar! Zapoznaj się z tymi 3 prostymi krokami jak dobrać ten właściwy - to zajmie tylko 2 minuty!

Bra size
BHMeasurement

Obejrzyj film, aby dowiedzieć się, jak zmierzyć rozmiar biustonosza i skorzystaj z kalkulatora rozmiaru biustonosza, aby znaleźć idealnie dopasowany stanik!

Shop our
Favorite Bra

3 easy

Jak zmierzyć rozmiar biustonosza

Rozmiar biustonosza składa się z dwóch elementów:

  1. Liczba wskazuje obwód i przedstawia wymiary bezpośrednio pod biustem.
  2. Litera określa rozmiar miseczki i reprezentuje obwód biustu w najpełniejszej części klatki piersiowej.

1. Zmierz swój obwód

Aby zmierzyć obwód, zmierz się w miejscu, gdzie wypada pas biustonosza, bezpośrednio pod biustem. Stań przed lustrem i trzymaj miarę krawiecką poziomo i ciasno. Obwód reprezentuje rozmiar pasa biustonosza i jest wyświetlany jako liczba w calach (30-48 cali).

2. Zmierz rozmiar miseczki

Jeśli chcesz zmierzyć rozmiar miseczki, zmierz biust w najpełniejszej części (zwykle na linii sutków). Trzymaj miarę krawiecką luźno i poziomo wokół biustu. Wskazówka: stań przed lustrem, aby sprawdzić, czy dobrze trzymasz miarę.

3. Wprowadź swoje wymiary do kalkulatora rozmiaru biustonosza

Po dokonaniu pomiaru możesz wprowadzić te wymiary do kalkulatora rozmiaru biustonosza, aby znaleźć odpowiedni rozmiar dla siebie. Rozmiar biustonosza jest określany na podstawie pomiarów wprowadzonych do kalkulatora rozmiaru biustonosza. Należy pamiętać, że każda kobieta jest inna, a sugerowany rozmiar biustonosza to idealny rozmiar dla Ciebie teoretycznie. Dlatego bardzo ważne jest, aby zawsze sprawdzić również dopasowanie biustonosza. W ten sposób sprawdzisz, który biustonosz pasuje do Twojego ciała i jest wygodny. Dobrze jest także znać swoje rozmiary siostrzane. Czy Twój rozmiar biustonosza to 75C? W takim razie Twój większy rozmiar siostrzany to 70D (obwód mniejszy o jeden rozmiar, miseczka większa o jeden rozmiar). Twój mniejszy rozmiar siostrzany to 80B (obwód większy o jeden rozmiar, miseczka mniejsza o jeden rozmiar) Ważną rolę odgrywa ponownie dopasowanie biustonosza. Zadbaj o wygodę i upewnij się, aby biustonosz był dopasowany do Twojego ciała. Nowy biustonosz może być ciasny kiedy zakładasz go po raz pierwszy. Nie martw się, że rozmiar Twojego nowego biustonosza jest dla Ciebie nieodpowiedni! Biustonosz rozciągnie się z czasem. Upewnij się, że możesz zmieścić dwa palce między biustonoszem a ciałem. Czy wiesz, że kupowanie biustonosza ze zbyt szerokim pasem to najczęściej popełniany błąd podczas jego zakupu? Przeczytaj nasze wskazówki dotyczące kupowania biustonosza , aby ułatwić sobie wybór!