Meet Josefina

Wykonana dla Ciebie, z myślą o planecie.


Poznaj kolekcję Josefina. Wykonana dla Ciebie, z myślą o planecie. Nazywamy ją najbardziej zrównoważoną kolekcją kapsułową. Linia Josefina jest naszym kolejnym krokiem w kierunku wytwarzania bardziej zrównoważonych produktów.

Krok ten podejmujemy w ramach inicjatywy „Together Tomorrow”, której celem jest stałe udoskonalanie naszych zrównoważonych praktyk prowadzenia działalności. Nasza bielizna jest nadal produkowana z myślą o Tobie, ale jest także coraz bardziej przyjazna dla naszej planety.
Nad kolekcją

To, co czyni Cię naprawdę wyjątkową, to rzeczy, których nie widzisz. Podobnie jest z naszą kapsułową kolekcją Josefina. Składa się z niewielu elementów: biustonosza, body i majtek. Stworzyliśmy tę zalotną, kobiecą linię w ramach naszego ewolucyjnego rozwoju. W tej małej kolekcji premium połączyliśmy naszą wiedzę na temat produkcji bielizny z tym, czego uczymy się o zrównoważonym rozwoju. Kolekcja wygląda nie tylko zachwycająco, ale jest także najbardziej zrównoważoną kolekcją kapsułową w naszej (dotychczasowej) historii.
Ontdek hier

Tworzymy najbardziej wyrafinowane elementy Twojej garderoby. Biustonosze. Biustonosz może składać się z aż 50 osobnych elementów i właśnie dlatego nie tak łatwe osiągnąć jego zrównoważony charakter. Mimo wszystko kochamy to wyzwanie! Nasi projektanci szukają sposób na to, jak uczynić każdy z elementów jeszcze bardziej zrównoważonym. Większość materiałów, z których powstała kapsułowa kolekcja Josefine, zawiera materiały z recyklingu. Naszym ambitnym celem jest zwiększanie w czasem ich faktycznego udziału. Obecnie wykorzystujemy koronkę pochodzącą w 100% z recyklingu, wykonaną z nylonu i elastanu z recyklingu, oraz piankę w naszych usztywnianych miseczkach, wykonaną w 100% z poliestru z recyklingu. Dodatkowo zdecydowaliśmy się na elastyczne ramiączka składające z nylonu z recyklingu i zawieszki wykonane w papieru FSC z recyklingu.

 

Biustonosz Josefina - Czarny

Kupuj teraz

Body Josefina - Czarny

Kupuj teraz

Biustonosz Josefina - Zielony

Kupuj teraz
Produkcja tej kolekcji odbywa się w pobliżu miejsc wytwarzania wszystkich elementów w celu uniknięcia transportu, a tym samym zminimalizowania śladu węglowego. Podejmujemy wysiłki, aby poznać nasz łańcuch poddostawców i dowiedzieć się, co możemy robić inaczej.
Ontdek hier

To czas na pozytywne działanie. W firmie Hunkemöller tworzymy bieliznę, która Cię wspiera, chroni i czyni Cię silniejszą. Musimy zrobić to samo dla naszego środowiska. Podejmujemy wyzwanie poprawy metod produkcji naszej odzieży, aby lepiej chronić naszą planetę. Branża odzieżowa wywiera negatywny wpływ na środowisko i ponosimy odpowiedzialność za nasz ślad węglowy. Dlatego właśnie każdego dnia podejmujemy działania mające na celu projektowanie odzież w bardziej zrównoważony sposób. Te kroki składają się na program naszych działań będący częścią inicjatywy realizowanej przez nas pod nazwą „Together Tomorrow”. To nasza obietnica dbania o planetę. Kolekcja Josefina jest jedynie niewielkim krokiem w tym programie. Pięknym krokiem. Wspólnie podejmujemy decyzje wpływające na lepsze jutro